Get Adobe Flash player

Вибори в Ічнянській ОТГ не повинні бути зірвані — ОПОРА (відео)

 

 

Вибори депутатів в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді не повинні бути зірвані. Сьогодні відповідне звернення громадянської мережі ОПОРА, що веде спостереження за виборами в ОТГ, оприлюднила координатор мережі Наталія Висіканець. Про проміжні результати спостережень, а також про готовність списків і правоохоронців фіксувати порушення сьогодні розповіли журналістам.

 

29-го жовтня – перші вибори в 14-ти новостворених об’єднаних територіальних громадах в 13-ти районах області. Спостереження за ходом кампанії веде громадянська мережа ОПОРА. За словами координатора ОПОРи Наталії Висіканець, зараз найактивніша фаза процесу – агітаційна. При цьому без порушень не обходиться, але традиційно люди відмовляються звертатися до спостерігачів, аби офіційно зареєструвати факт порушення.

 

Досі головним болем залишається Ічнянська ОТГ, де окружна комісія утворила виборчі округи з порушенням законодавства. ОПОРА виступила зі зверненням до учасників процесу дозволити людям зробити своє волевиявлення.

 

ОПОРА вестиме спостереження і в день голосування. Обіцяє оприлюднювати можливі факти порушень у виборчому процесі відразу.

 

Фіксуватимуть ці порушення і правоохоронці. За словами заступника начальника управління превентивної діяльності ГУНП в області Олега Флюгерта, понад чотири сотні поліцейських пройшли відповідне навчання і готові до роботи в умовах виборів,аби не допустити порушень публічного порядку.

 

Загалом у виборах в об’єднаних територіальних громадах 29-го жовтня братимуть участь близько 109 тисяч виборців. Зараз дільничним комісіям передають їх списки. Але вони потребують уточнення.

Передачі


ПогодаКурси валют