Get Adobe Flash player

9-й всеукраїнський Потяг Єднання «Труханівська Січ» зробив другу зупинку на Чернігівщині (відео)

Два дні молодь провела під Крутами у селі Пам’ятне і сьогодні вони приїхали до Чернігова. На «пасажирів» чекає насичена програма.

 

Ще позавчора Потяг Єднання України прибув на Чернігівщину. В рамках підготовки до 100-річчя бою під Крутами учасники акції провели дводенну толоку на Меморіалі для прибирання та впорядковування території, поспілкувалися з місцевими жителями та істориками. Тобто відпочивати було ніколи.

 

Такій громадянській ініціативі як Потяг Єднання вже рік. Волонтери, громадські діячі – пасажири цих вагонів, що мандрують країною — покликані сприяти консолідації українців – з Півночі і Півдня, Заходу і Сходу.

 

І сьогодні потяг прибув до станції Чернігів, де на його учасників чекали з піснями і танцями. Громадські активісти разом з ліцеїстами влаштували патріотичний флешмоб, на якому вшанували пам’ять загиблих героїв Сіверщини. Після гостинного прийому на пасажирів Потягу Єднання чекала насичена програма.
Окрім офіційних заході учасники зможуть поспілкуватися із чернігівською молоддю. Вже завтра о 12 годині, за планом, Потяг Єднання вирушає до столиці, а звідти до Вінниці.

Передачі


ПогодаКурси валют