Get Adobe Flash player

Міжнародна біомеханіка у «Чернігівському Колегіумі» (відео)

Такий сучасний напрямок науки про фізичне виховання як біомеханіка розглядають у Чернігові на міжнародній науковій конференції. Науковців та спортсменів з різних країн приймає Національний університет «Чернігівський Колегіум» імені Шевченка.

 

Міжнародна конференція, присвячена біомеханіці, проходить у Чернігові вдесяте. Протягом двох днів учасники заслуховують доповіді, беруть участь у засіданнях та працюють по секціях. Розглядають сучасні проблеми фізичного виховання, зокрема тему біомеханіки спорту – науки, що вивчає властивості м’язів.

 

На конференцію приїхали науковці зі всієї України. Представники столичних вишів, гості з Харкова, Львова, Одеси. Також своїм досвідом діляться фахівці з інших країн, зокрема з Молдови, Польщі, Білорусі та Фінляндії

 

Про унікальні особливості системи освіти у Фінляндії розповідає Наталія Густавсон. Вона переїхала до Фінляндії 20 років тому і зараз працює у центрі оцінювання освіти Хельсинського університету. Фізичне виховання у Фінляндії має особливості. Результат — успіхи спортсменів на міжнародній арені.

 

Наука – це підготовка гарних фахівців у сфері фізичного виховання, розвиток фізичної культури та спорту, пропаганда здорового способу життя, вважають учасники конференції. А вихованці факультету фізичного виховання «Чернігівського Колегіуму» усвідомлюють відповідальність щодо своєї майбутньої професії.

Передачі


ПогодаКурси валют