Get Adobe Flash player

Ніжинський медичний коледж святкує ювілей — 110 років (відео)

 

Поважний вік не заважає йти в ногу з часом. У старовинних аудиторіях фах молодшого медичного працівника отримує більше 500 студентів. А напередодні урочистостей тут відкрили музей закладу.

 

110 років Ніжинський медичний коледж готує у своїх історичних аудиторіях молодших медичних працівників. У цих стінах навчались тисячі медиків, відомих не лише в Україні, а й за її межами. З нагоди ювілею у закладі відкрили музей історії Ніжинського медичного коледжу. Всі стенди та експонати для музею викладачі підготували власноруч. Інформацію та документи вони відшукали у Державному архіві Чернігівської області.

 

Власне, весь Ніжинський медичний коледж – це музей під відкритим небом. Тут не забувають свою історію та бережуть її. Яскравим прикладом є старовинні корпуси. Аудиторії, лабораторії та інші приміщення капітально не ремонтують, аби зберегти те, що передавалось у спадок.

 

Зберегли і столітнє ліплення на стелі, і колони. Загалом коледж має 4 навчальні корпуси , в яких щодня займаються більше 500 студентів. Аудиторії може і старовинні, але оснащення – сучасне. Викладачі хваляться матеріально-технічною базою закладу. Кажуть, кабінети оснащені і науковою літературою, і кращим медичним обладнанням.

 

Через свою старовинність корпуси коледжу доки не мають окремого санвузла. Проте вже в цьому році цю проблему вирішать. Наразі у закладі відремонтували кабінети та зробили простору актову залу. У коледжі студенти здобувають освіту за трьома спеціальностями: лікувальна, сестринська та акушерська справа. Загалом за всі роки освіту тут здобуло більше 7 тисяч молодших медпрацівників.

 

Самі студенти свою професію обирають свідомо. З перших днів навчання, кажуть, розумієш, що після здобуття освіти в твоїх руках будуть людські життя.

 

Проте з такою важкою місією, студенти кажуть, впораються запросто. Адже це не просто професія, а поклик душі.

Передачі


ПогодаКурси валют