Get Adobe Flash player

Тріумф чернігівських рукопашників на чемпіонаті Європи (відео)

 

Чернігівські рукопашники з тріумфом повернулись з ювілейного 45-го чемпіонату Європи, що проходив у Будапешті. Україна виставила на ці змагання одразу дві збірні, які і розділили між собою призові місця. У складі збірних були і чернігівські бійці. Поспілкувалися з призерами наші кореспонденти.

 

Другий рік поспіль українські рукопашники здобувають першість на чемпіонаті Європи. В цьому році Україну представляли одразу дві збірні команді: основна — чемпіони минулого року та перспективні новачки. У складі основної команди з семи спортсменів четверо чернігівців. Сутички проходили у форматі «стінка на стінку» і тут українці виявились найкращими.

 

Змагання пройшли на високому рівні, команди супротивників були досвідченими, та найскладніше було битися проти німецьких рукопашників, кажуть наші переможці. Але фортуна була на стороні України.

 

Цьогорічний дебютант збірної України Володимир Пода проявив себе з найкращої сторони, не дивлячись на переживання перед першим боєм.

 

У фіналі чемпіонату зійшлись дві збірні України, залишивши далеко позаду усіх європейців. Тут перемога основного складу була логічною. У складі другої команди також боксував і чернігівський хлопець Денис Петренко.

 

Окрім командних боїв у Будапешті був і особистий залік. Взагалі за результатами змагань чернігівці привезли 10 медалей. Після відпочинку вони розпочинають підготовку до чемпіонату світу.

Передачі


ПогодаКурси валют