Get Adobe Flash player

«Аліса в країні чудес» (відео)

 

Академічний камерний хор ім. Бортнянського все далі занурюється в театральні пошуки. Поєднати казку і камерний спів та представити новостворену суміш чернігівському глядачу вирішив художній керівник та головний диригент хору Іван Богданов. До втілення задуму приєдналися режисери Дмитро Обєдніков та Світлана Бунзяк. Прес-показ театрально-хорового проекту «Аліса в країні чудес» бачили і наші кореспонденти.

 

«Якщо в світі все безглуздо, – сказала Аліса, – що заважає вигадати якийсь сенс?» Наприклад, поєднати театр і хор, як це зробив художній керівник та головний диригент академічного камерного хору ім. Бортнянського Іван Богданов, і отримати проект «Аліса в країні чудес» за казкою Льюїса Керролла на основі музики британського ансамблю «The King’s Singers».

Світлана Бунзяк, режисер: «Очень хорошо, когда такая хорошая музыка плюсуется подходящим произведением. Вот «Алиса» оказалась тем материалом, способным вот эту замечательную музыку наилучшим образом оттенить. Другое произведение английское здесь просто невозможно представить».

 

Ідея театрально-хорового проекту «Аліса в країні чудес» зацікавить перш за все шанувальників англійської мови та культури. Концерт йде винятково англійською. Щоправда, організатори запевнили: «субтитри будуть обов’язково, можливе навіть дублювання в програмках».

Іван Богданов, художній керівник та головний диригент академічного камерного хору ім. Д.Бортнянського: «Справа в тому, що така сучасна академічна англійська музика не є дуже популярною серед наших містян. І нам потрібна була обгортка, щоб люди не потім пожаліли, що не прийшли, коли почули відгуки, а щоб вони все-таки прийшли. «Аліса» — це настільки багатогранний, безмежний твір, що він може доповнити будь-яку англійську музику. І ми вирішили зробити суто англійський культурний проект. Англійською мовою співаємо пісні і англійською говорять всі персонажі».

 

«Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше». Згадайте крилатий вислів з книги і оберіть свою швидкість руху, аби встигнути потрапити на прем’єру концерту 26 жовтня в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.