Get Adobe Flash player

Труп жінки, загорнутий у килим, був знайдений біля багатоповерхівки у Чернігові (відео) (оновлено)

 

Труп жінки, загорнутий у килим. Таке «видовище» зранку очікувало на жителів багатоповерхівки по вулиці Мстиставській у Чернігові. Подробиці від наших кореспондентів.
Вулиця Мстиславська, 34. Майже центр Чернігова. О 8:52 до міського відділу поліції надійшло повідомлення: біля багатоповерхівки лежить труп, загорнутий у килим. Біля будинку — оперативно-слідча група та переполохані жителі. Намагаємось знайти свідків – хто що бачив, хто що чув. Марно.

Працівниця ЖЕКу, що зранку прибирала територію, на «килим з подарунком» не звернула уваги.

 

Речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Човпило каже, жінці, чий труп був загорнутий у килим, було років 40, явних слідів насильницької смерті відразу не виявлено.

Правоохоронці наразі вживають заходи щодо встановлення свідків та очевидців, а також щодо встановлення особи потерпілої та осіб, причетних до скоєного інциденту.

 

ДОПОВНЕННЯ. Вже відомо, що причина смерті – не кримінал: попередній висновок експертів, за словами речниці поліції, — жінка захлинулася власною блювотою. Правоохоронці наразі вживають заходи щодо встановлення свідків та очевидців, а також щодо встановлення особи потерпілої.

 

Передачі


ПогодаКурси валют