Get Adobe Flash player

Як люди з особливими потребами допомагають умовно здоровим (відео)

 

Ми часто говоримо про те, що людям з інвалідністю необхідна допомога. Але в наступному сюжеті ми поглянемо на життя зовсім навпаки: як люди з особливими потребами допомагають умовно здоровим. Героїня наступного сюжету – відомий у Чернігові громадський активіст, але ми познайомимося з нею в іншій і для більшості глядачів невідомій якості.

 

Наталія Дудіч заснувала й уже понад три роки очолює громадську організацію «Ера милосердя-14». За цей час вона й її соратники допомагають сотням людей подолати побутові проблеми, надають потрібну інформацію, згуртовують, підтримують морально. Наталія взялася за цю справу тому, що на собі відчула труднощі, будучи переселенкою з окупованого Луганська. Але саму вона вчиться жити у сина – 22-річного Олексія . Хлопець страждає на аутизм і начебто в усьому залежить від матері. Проте Наталія вважає його своїм вчителем і джерелом енергії.

 

У Наталії три освіти. Вона працювала провізором в аптеці, є дипломованим психологом і фахівцем зі страхування. У в усіх цих трьох сферах досягла успіху, в тому числі керувала підприємствами. А все тому що в порівнянні з головним сенсом життя (заради сина) все інше не є проблемою, вважає вона.

 

Кілька разів Олексій рятував матір і близьких людей від серйозної небезпеки. Наталія вважає, що це він робить завдяки особливій чутливості й інтуїції, яка недоступна так званим здоровим людям.

 

Наталія Дудіч активно співпрацює з центром «Логос», де знаходить однодумців.

 

Ми, відносно здорові люди, в чомусь надзвичайно важливому  маємо вчитися у людей з обмеженими можливостями. Для Наталії це не просто слова: вона має на увазі абсолютно конкретні справи й явища, приклади яких ми навели.

Передачі


ПогодаКурси валют