Get Adobe Flash player

Фестиваль бойових мистецтв у Чернігові (відео)

Вщент наповнений глядачами зал і нові успіхи вихованців, про які звітують місцеві клуби та секції єдиноборств. Такі підсумки одинадцятого фестивалю бойових мистецтв, який відбувся в Чернігові на вихідних.

 

У глядацькому залі Чернігівського міського палаці культури – повний аншлаг. Так проходить традиційний (вже водинадцяте) фестиваль бойових мистецтв. Шанувальники єдиноборств звикли, що це водночас і свято, і звіт за рік роботи. Щоразу після фестивалю, кажуть тренери, відбувається сплеск у запису дітей до клубів та секцій.

 

Щоправда, цього разу свято було з присмаком глибокої печалі. Якраз у день фестивалю пішов з життя видатний спортсмен, один із постійних учасників попередніх фестивалів Андрій Макатер, керівник клубу «Антей», чемпіон і призер багатьох змагань з різних видів єдиноборств. Учасники фестивалю й глядачі розпочали захід хвилиною мовчання на вшанування Андрія Макатера.

 

Програма фестивалю дозволила представити більшість клубів і секцій єдиноборств, що практикуються в Чернігові, були й гості з Києва: ушу, карате, дзюдо й самбо, бокс, таеквондо, капоейра, хортинг… Кожна з команд учасників має за цей рік значні успіхи, в тому числі перемоги й призи на змаганнях різних рівнів.

 

Чернігівські ентузіасти постійно спілкуються з носіями первинної традиції з країн, звідки походять ті чи інші бойові мистецтва. Наприклад, ушуїсти – з китайськими майстрами, а нещодавно запроваджене у нас філіппінське фехтування викладають час від часу американські тренери, які беруть традицію безпосередньо з Філіппін.

 

Захід проходить у рамках відзначення в Україні року японської культури.

 

Зробити фестиваль бойових мистецтв святом не тільки фізичної культури, а й культури взагалі допомогли майстри тайського масажу, східного танцю й циркового мистецтва, які взяли участь у дійстві.

 

Партнерами фестивалю є й інші організації, які пропагують здоровий спосіб життя.

 

Порівняно з попередніми роками фестиваль дещо менше приділяє уваги демонстрації двобоїв між дорослими спортсменами, а більше зосереджується на виступах дітей та юнаків, запрошуючи таким чином до занять молоде покоління.

Передачі


ПогодаКурси валют