Get Adobe Flash player

Суттєвих порушень при підготовці виборів в ОТГ на Чернігівщині немає (відео)

Про це сьогодні заявила координатор Громадянської мережі ОПОРА, що веде спостереження за перебігом кампанії, Наталія Висіканець. Щодо несформованих в Ічні виборчих округів, ситуація має прояснитися цієї суботи. Докладніше – наші кореспонденти.

 

Нова Басань, Бобровиця, Плиски, Тупичів, Ічня, Куликівка, Холми, Мала Дівиця, Любеч, Семенівка, Сосниця, Срібне, Талалаївка і Олишівка – в цих 14-и громадах 29-го жовтня мають відбутися вибори в створених об’єднаних територіальних громадах. Перебіг виборчої кампанії традиційно моніторить Громадянська мережа ОПОРА. За даними координатора мережі в області Наталії Висіканець, суттєвих порушень не зафіксовано. Найбільше питань як в спостерігачів, так і в учасників виборчого процесу викликає ситуація в Ічні, де не створені виборчі округи відповідно до рішення Київського апеляційного суду. За словами Наталії Висіканець, наразі спостерігачі вивчають правовий бік ситуації і центральний офіс ОПОРи надасть свій висновок цієї суботи.

 

Загалом всі виборчі комісії створені. Сформовані списки кандидатів в депутати і на посаду очільника ОТГ. Найбільше представництво мають «Солідарність», «Батьківщина», РПЛ, «Наш край» і Аграрна партія, плюс самовисуванці. В день виборів – 29 жовтня ОПОРА традиційно проводитиме наочне спостереження за самим процесом голосування.

Передачі


ПогодаКурси валют