Get Adobe Flash player

У художньому музеї – виставка Євгена Кріпа (відео)

Минув рік, як не стало відомого художника Євгена Кріпа. Його рідні, друзі та колеги зібрались разом — вшанувати пам’ять митця. З нагоди роковин у обласному художньому музеї презентували виставку робіт Євгена Кріпа , які датуються 1971 -2016 роками.

 

Який він, світ і всесвіт Євгена Кріпа? У обласному художньому музеї до роковин смерті відомого чернігівського художника Євгена Кріпа презентували виставку його робіт. Це більше 50 картин, які розмістили у трьох залах музею. Твори, представлені на виставці, — це картини із фондів музею, а також речі із майстерні, де працював художник.

 

Євген Кріп навчався у провідних викладачів Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва. Художник працював у різних напрямках. Багато вражень митець привіз після мандрів по Європі. Після чого він створив такі полотна, як «Венеція. Гранд канал» та «Богородиця з немовлям».

 

Мистецтвознавці кажуть, що сам художник не любив, коли розшифровували його роботи. Адже Євген Кріп вважав, що це розкодування має відбуватись у кожного окремо в душі. Деякі роботи не мали обрамлення. Тому департамент культури та туризму, національностей і релігій облдержадміністрації виділив кошти, аби для робіт художника створили ось такі багети. Виставка триватиме протягом двох місяців.

Передачі


ПогодаКурси валют