Get Adobe Flash player

«Сіверські клейноди» святкують своє 15-річчя (відео)

 

15 – «Клейнодам»! В обласному філармонійному центрі пройшов ювілейний концерт ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди». Колектив цього року святкує своє 15-річчя. На рідній сцені ансамбль виконував номери — від часу створення до сьогодні. Глядачі вітали артистів квітами та палкими оплесками.

 

Вони підкорили сцени Австрії, Білорусі, Росії, Франції та Іспанії. Та найріднішою залишається сцена обласного філармонійного центру. Академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди» свій ювілей -15 років святкував з рідною публікою. У залі обласного філармонійного центру був повний аншлаг.

 

Колектив ансамблю складається з трьох груп – вокальна, танцювальна та оркестрова. З нагоди ювілею артисти вирішили нагадати глядачу, з чого все починалось. На концерті ансамбль демонстрував номери від перших своїх концертів до сьогодні.

 

Сергій Вовк каже, за ці 15 років багато чого змінилось. Не змінюється лише мета, заради якої артисти виходять на сцену.

 

Євген Ховрич пам’ятає, яким був колектив з перших днів існування. Каже, постійно змінюється склад колективу. Багато артистів вже перейшли до інших творчих колективів. Та ансамбль постійно поповнюється молодими артистами.

 

З нагоди ювілею артистів ансамблю нагородили грамотами обласної ради та облдержадміністрації. А також подарували сертифікат на 50 тисяч гривень — як сказали, «на розвиток».