Get Adobe Flash player

Презентація від медиків і Президента Порошенка (відео)

Нове медичне обладнання презентували в обласній лікарні Президент України Петро Порошенко і персонал лікувального закладу. Це ангіограф і дефібрилятор. Апаратура дозволяє робити хірургічні операції і діагностувати стан пацієнтів за найсучаснішими медичними технологіями. Обладнання придбане за умовами співфінансування: половину коштів надав державний бюджет, половину – обласний.

 

56 життів вже врятовано завдяки цьому обладнанню – ангіографу, який запрацював в кардіологічному відділенні обласної лікарні з вересня. Йдеться насамперед про операції зі стентування судин серця, тобто введення в них своєрідних протезів, які рятують від атеросклерозу.

 

Отже не просто обладнання, а вже виконану роботу на ньому презентували медики і Президент Порошенко, який приїхав до обласної лікарні. Президент вручив головному лікарю сертифікат на нове обладнання  — дефібрилятор, який відновлює ритм серця. Обладнання придбане за програмою спвфінансування з державного і обласного бюджетів.

 

За словами Петра Порошенка, наступного тижня він розраховує на ухвалення парламентом медичної реформи, в якій підкреслюється така складова як сільська медицина.

 

За два останні роки обласна лікарня отримала близько 45 мільйонів гривень з обласного бюджету на придбання нового обладнання і ремонти. З першого листопада в обласній лікарні запрацює нове відділення – інтервенційної рентгенології, яке має покращити стан діагностування хвороб.

Передачі


ПогодаКурси валют