Get Adobe Flash player

Мирослав Дочинець зустрівся із прихильниками своєї творчості у Чернігові (відео)

Письменник у відвертій розмові розповідав читачам про створення книг, а також говорив про роль слова у сучасній літературі. «Український Коельйо» поділився із прихильниками ідеями щодо майбутніх книжок, а також особисто подарував кожному один із своїх бестселерів на згадку.

 

Його стиль написання часто порівнюють з бразильським письменником Пауло Коельйо. Проте сам Мирослав Дочинець з таким порівнянням не згодний. Своєю відмінністю від Коельйо письменник вважає духовне заглиблення в образи,  використання живої народної етики.  Він  каже, за плечима вже півстоліття, але до героїв своїх деяких книг він ще духовно не доріс. Про секрети написання його кращих бестселерів, які вже встигли полюбитися українцям, письменник відверто говорив із прихильниками своєї творчості у Чернігові.

 

Зустріч символічно була проведена у музеї Михайла Коцюбинського. Мирослав Дочинець зізнається, що є великим прихильником творчості письменника. Твори Михайла Коцюбинського, каже письменник, — це є вічне сучасне слово, а мова – один із головних героїв книжок.

 

Свої книги письменник називає конспектами. В них є секрети його духовного пізнання, пошуку себе в цьому світі. Поціновувачам своєї творчості Мирослав Дочинець зізнається, що до кінця ніколи не знає, чим закінчиться його книжка. За роки письменницької праці автор видав більше 20 книжок.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют