Get Adobe Flash player

Подробиці грибного «гоп-стопу» (відео)

Побічні ефекти вдалого грибного сезону. Двоє чоловіків намагалися «віджати» мікроавтобус, набитий грибами. Зупинили посеред дороги підприємця, забрали у нього бус, але зараз замість наживи на них чекає судовий вирок. Подробиці грибного «гоп-стопу» далі у сюжеті.

 

25 вересня до поліції звернувся житель Сновського району. Двоє невідомих чоловіків на позашляховику перекрили йому дорогу і, погрожуючи, відібрали «Мерседес Спринтер». Подія сталася поблизу села Великий Щимель Сновського району. Поліція області розпочала операцію «Перехват». На одному з блокпостів утікач не зупинився на вимогу поліцейських, а ще додав газу. Потім він залишив автобус в районі Снов’яники і попутками дістався Чернігова.  Оперативники вирахували обох нападників і затримали. За повідомленням поліції, один з затриманих — Геннадій Широкан, є непересічною людиною у кримінальному середовищі.

27 вересня у Новозаводському суді Чернігова, суддя Олександр Деркач, розглядалася справа про обрання запобіжного заходу Широкану.

Сергій Бриль, начальник СК ГУНП України в області: «На даному етапі поліція зібрала достатньо доказів вини підозрюваних, що стало підставою для зверненні слідчого до суду, з поданням про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання підозрюваних під вартою».

 

Прокуратура та слідство запропонували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, враховуючи, що підсудний підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину, згідно ч.3 ст. 289 Кримінального кодексу України йому загрожує позбавлення волі від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Сергій Шевченко, заступник начальника відділу слідчого управління ГУНП України в області: «В зв’язку з тим, що, по-перше, він скоїв тяжкий злочин, йому повідомлено обґрунтовану підозру, покарання за вчинений ним злочин передбачає позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна. Перебуваючи на волі, може переховуватись від органів досудового слідства, суду, впливати на свідків на іншого учасника процесу, і тому прошу застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою».

Андрій Авраменко, начальник відділу прокуратури області: «Усвідомлюючи, що такий злочин, і в такому віці, і маючи відповідні зв’язки в криміналітеті, як один з ризиків, він може ухилятися, скритися і залишити місце проживання».

 

Натомість суд прийняв рішення про обрання відверто пом’якшеного виду запобіжного заходу – домашній арешт. Геннадія Широкана було звільнено з-під варти негайно в залі суду. До 17 листопада він носитиме електронний браслет і без дозволу правоохоронців не має права покидати домівку.

Передачі


ПогодаКурси валют