Get Adobe Flash player

На візку з Чернігова в Сновськ (відео)

У цьому світі можна жити повноцінно, не зважаючи на стан здоров’я та життєві обставини. Це доводять учасники велопробігу Чернігів-Сновськ. Спортсмени поставили за мету привернути увагу суспільства до проблем й досягнень людей з інвалідністю.

 

Вже багато років спинальник-візочник, активіст ГО «Інтеграція» Сергій Шурута бере участь у марафонах та напівмарафонах по Україні та країнах Європи. Для нього спорт – це все.

 

А ось по Чернігівщині марафонець іще не подорожував на інвалідному візку. Тому коли реабілітолог ОБО «Аратта» Ярослав Дудіч запропонував здійснити спільний велопробіг до Сновська, з радістю погодився.

 

Життєві обставини змусили переїхати Ярослава з Донбасу на Чернігівщину кілька років тому. Коли почав брати участь у соціальних проектах ОБО «Аратта», що мають на меті підтримувати людей з інвалідністю, дещо для себе зрозумів.

 

Подружившись із Сергієм Шурутою, Ярослав Дудіч спочатку планував здійснити з ним велопробіг Чернігів-Одеса, аби символічно з’єднати північ та південь України. Та поки у спортсменів — за браком коштів — лише дистанція 70 км.

 

Своїм прикладом марафонці прагнуть довести, що можна повноцінно жити, не зважаючи на стан здоров’я та життєві обставини, наголошує одна з організаторок поїздки Вікторія Філатова.

 

Цей захід став можливим завдяки проекту «Повноцінне життя» за підтримки Європейського союзу. Тож учасники велопробігу будуть подорожувати Чернігівщиною з банером проекту та символікою нашої держави  та області.

Передачі


ПогодаКурси валют