Get Adobe Flash player

Громадські активісти проти закриття телерадіокомпанії «Сіверська» (відео)

 

Представники громадських організацій Чернігівщини виступили на підтримку філії ПАТ НСТУ «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська». Нагадаємо, нещодавно правління Національної суспільної телерадіокомпанії України оприлюднило рішення про ліквідацію Новгород-Сіверської телерадіокомпанії. Це питання занепокоїло багатьох, адже телекомпанія є одним із основних українських мовників, які поширюють сигнал на прикордонні райони Чернігівщини.

 

Рішення правління Національної суспільної телерадіокомпанії України про ліквідацію філії ПАТ НСТУ «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська» набуло резонансу. Проблему закриття телерадіокомпанії широко обговорюють нині у медіаспільноті. Непокоїть це питання і представників громадських організацій та органів влади. Вони написали звернення із більш ніж сотнею підписів до Президента України, прем’єр-міністра, голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, а також до голови правління НСТУ Зураба Аласанії з проханням не закривати Новгород-Сіверську телерадіокомпанію.
Свою зацікавленість представники громадськості пояснюють тим, що ліквідація філії знизить до мінімуму українське телевізійне та радіомовлення на прикордонних територіях Чернігівщини. За словами директора департаменту інформаційної діяльності облдержадміністрації Андрія Подорвана, ситуація із інформаційним мовленням в області доволі складна. А на прикордонних територіях взагалі із українських мовників — тільки Новгород-Сіверська телерадіокомпанія та «1+1».

 

Представники телерадіокомпанії кажуть, рішення правління НСТУ було доволі неочікуваним. Наразі телерадіокомпанія намагається бити у всі дзвони, аби у правлінні НСТУ їх таки почули і змінили рішення про закриття. Проти реформування, кажуть, не виступають, але ліквідовувати філії повністю неприпустимо.

 

Наразі філія ПАТ НСТУ «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська» мовить у аналоговому та цифровому мовленні 24 години на добу. Аналог покриває телесигналом стовідсотково Новгород-Сіверський район, частково Коропський, Семенівський, Сосницький.  1 година 36 хвилин щодня – це власний контент філії, над створенням якого працюють 11 журналістів.

Передачі


ПогодаКурси валют