Get Adobe Flash player

Нарколабораторія і одночасно цех з виготовлення зброї (відео)

 

У Прилуках в одному з подвір’їв поліцейські накрили нарколабораторію і одночасно цех з виготовлення зброї. В ході проведення операції «Зброя та вибухівка» правоохоронці провели санкціонований обшук приватного будинку і виявили цілий арсенал стрілецької зброї армійських зразків, а також гранати, вибухівку, боєприпаси та різні зразки холодної зброї.

Руслан Крахмілець, начальник Прилуцького відділу поліції: «В ході проведення обшуків ми вилучили вогнепальну зброю, а також запчастини до вогнепальної зброї, що вказує на те, що в даному подвір’ї проводилося виготовлення та зберігання вогнепальної зброї».

 

Хазяїн на момент обшуку був у себе вдома разом з гостями: ще двома чоловіками та двома дівчатами. Всі вони були у стані наркотичного сп’яніння. Ретельно перевіривши будинок та два гаражі поліцейські виявили не тільки склад зброї, а й нарколабораторію. Серед знахідок — 100-грамовий пакет із готовою до споживання чи реалізації марихуаною та півтора десятка висушених рослин сортової коноплі. На городі господаря виявили добре оброблену ділянку із ще п’ятнадцятьма кущами коноплі.

Руслан Крахмілець, начальник Прилуцького відділу поліції: «Під час обшуку було супроводжено та оперативно затримано транспортний засіб. В ньому теж ми знайшли вогнепальну зброю. Особи, які обґрунтовано підозрюються в скоєнні злочинів, передбачені статтями 368, 309, 310 та 311 Кримінального кодексу знаходяться у відділі, дають вже правдиві свідчення. На сьогоднішній день вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу та можливе затримання даних осіб».

 

Тож наразі відкрито декілька кримінальних проваджень за різними статтями: від незаконного поводження зі зброєю, до незаконного виробництва виготовлення та зберігання наркотичних засобів. Максимальне покарання за вказані діяння передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Триває досудове розслідування.

Передачі


ПогодаКурси валют