Get Adobe Flash player

Підготовка резервістів: пейнтбол (відео)

Збори резервістів та військовозобов’язаних загону оборони  Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату цього разу «відзначились» пейнтболом.  Аби відпрацювати злагодження підрозділів на практиці, саме цей вид спорту прийшов на допомогу і «позначив» переможених. Як через гру можна навчити дорослих перемагати –  дивіться в наступному сюжеті

 

Завершуються навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги загону оборони  Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату. Близько 200 чоловік отримали теоретичну підготовку і відпрацьовують тепер навички володіння зброєю, злагодження підрозділів та готуються до виконання завдань. Допомагає їм в цьому спорт. Пейнтбол чітко «замальовує» поразки і недоліки. Олександр Максимець, інструктор з пейнтболу: «Це, як би сказати, іграшка, але через гру люди навчаються, навіть дорослі. Вони розуміють, що це таке – відчуття бою, відчуття товариша за спиною, що це таке – бути прикритим, що це таке – залишитися самому. Всі ці вибухи, як невелика імітація війни, звісно, не дає повну картину, тому що дистанції різні».

 

Та навіть невеликі дистанції реально оцінюють підготовку резервістів. Наприклад, психологічна смуга перешкод довжиною в кілометр. Михайло Кириленко, резервіст: «Самое сложное – это ее длина, километр. Люди, которые  постоянно живут в повседневной жизни, мало кто занимаются спортом и бегают такие дистанции. Поэтому даже физически пробежать километр на время очень тяжело. Плюс это дополнительные препятствия, змейка, пройти ее с оружием, выполнить все упражнения, помочь друг другу, командная работа – так происходит бойове злагодження».

 

Його відпрацьовували і при штурмі будівлі. Олександр Мастепан: «Штурмовка объекта — довольно сложное занятие, и научиться этому сразу невозможно, но опыт приходит во время таких обучений. Инструктор все, как мог, рассказал, показал. Такого нигде не наработаешь, как только в боевых условиях или в виде таком, как здесь, в виде пейнтбола». Олександр Максимець: «В цьому вдалося максимально реалістично відтворити реалістичну картину, ми зробили кулеметне гніздо, там один чоловік протримав оборону майже до кінця і вийшов єдиний».

 

Протягом тижня резервісти вивчали теорію і на практиці вдосконалювали свої навички. Стрільба, інженерна та медична підготовка, оборона та напад на будівлі, психологічна смуга перешкод. В суботу резервісти повернуться додому.

Передачі


ПогодаКурси валют