Get Adobe Flash player

100 років історії Чернігова – в «Історичних паралелях» (відео)

 

Експозиція «Історичні паралелі» — у виставковій залі обласної організації Спілки художників. Фото 100-річної давнини і місто очима сучасних художників.

 

Чернігів цікавий для фотохудожників. Чернігів цікавий для живописців. Чернігів цікавий сам по собі. Художник Олексій Какало, в творчості якого місто посідає неабияке місце, також представив свої роботи в експозиції «Історичні паралелі», що відкрилася у виставковій залі обласної організації Спілки художників.

 

До Дня міста – справжні історичні паралелі в естампах і на полотні. Організатори виставки поставили собі за мету показати, яким було місто над Десною 100 років тому і яким його бачать нинішні митці.

 

До підготовки експозиції «Історичні паралелі» долучився і Чернігівський історичний музей. Людмила Посмашна на основі 100-річних листівок, що зберігаються в музеї, підготувала серію естампів. Роботи мисткині в тому числі представлені на виставці.

 

Експозиція «Історичні паралелі» працюватиме протягом місяця. Але вона не остання в серії, присвяченій Чернігову. Чернігівські митці думають про організацію виставки, присвяченій дерев’яній архітектурі міста.

Передачі


ПогодаКурси валют