Get Adobe Flash player

33 театральний сезон у Молодіжному театрі відкриє «Крихітка Цахес» (відео)

 

Прем’єра вистави відбудеться 15 вересня тож актори наразі активно проводять останні приготування. Чимало нових облич з’явиться на сцені. Які ще новинки очікують на глядача цього театрального сезону розкажуть наші журналісти.

Новий театральний сезон у обласному молодіжному театрі відкриває прем’єрна вистава за мотивами повісті Гофмана «Крихітка Цахес».  Підготовка до цієї вистави йшла майже півроку.  Вже 15 вересня глядачі вперше побачать її у виконанні чернігівських акторів. Зараз вони готуються до прем’єри: очікують на свої сценічні костюми та проводять генеральну репетицію вистави. Сцену вже прикрасили декораціями, які, до речі, були створені київським художником Борисом Фірцаком.

До участі у виставі залучили молодих акторів із Чернігова та  Києва. Досвідчені артисти цієї сцени кажуть, з молоддю працювати було не важко. Адже вони дослухались до порад і знайшли порозуміння одне з одним.

Головну роль у виставі виконає Микола Бичук. За словами режисера Геннадія Касьянова, ця роль найкраще підходить йому. Каже, Микола одразу ж вжився в роль, ніби то Гофман написав повість про нього.

Прем’єра цієї вистави відбудеться 15 вересня. Далі на глядача, кажуть актори театру, очікує досить цікавий театральний сезон.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют