Get Adobe Flash player

Діти спробували себе у ролі рятувальників (відео)

 

Для чернігівських школярів рятувальники влаштували квест: хто швидше одягне протигаз,  розмотає пожежний рукав, правильно накладе джгут. Ось так, у ігровій формі ДСНС-ники спільно із навчально-методичним центром цивільного захисту показували учням чернігівських шкіл як діяти у надзвичайних ситуаціях. Захід проходив на подвір’ї обласного палацу для дітей та юнацтва.

Психологи стверджують: діти найкраще засвоюють знання у формі гри. Співробітники управління ДСНС в області разом із навчально-методичним центром цивільного захисту традиційно, напередодні Дня рятувальника, вчать дітей, як діяти у надзвичайних ситуаціях. Зазвичай вони організовують свого роду презентації, але цього року вирішили влаштувати квест.

Учасників розбили на команди які по черзі відвідували локації. Найбільший ажіотаж у дітей викликала пожежна машина та спорядження. Першим на цій локації побував Дмитро Витязь. Окрім благородного прізвища, хлопець має  не менш благородну мрію – стати пожежником.

На локації «Медицина катастроф» дітей навчали накладати джгут та робити серцево-легеневу реанімацію. Керувала процесом людина, яка не раз і сама рятувала життя.

Розбирати, одягати і знімати протигаз, рятувати того, хто тоне, надавати психологічну допомогу – усьому цьому дітей навчали на інших локаціях. По маршрутним листам, які учасники отримали на початку квесту, діти бігали від одного «навчального пункту» до іншого. Яка команда швидше впорається – та і перемогла. Втім, не було помітно, що діти змагаються. Набагато більше їх цікавив процес.

Ігри іграми, а знання, які діти отримали, одного разу можуть врятувати життя – їм самим або комусь із оточуючих. За словами рятувальників, із року в рік діти приходять більш підготовленими: такого роду заняття – не разова акція, а частина постійної безперервної роботи.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют