Get Adobe Flash player

Рік роботи управління забезпечення прав людини Нацполіції (відео)

 

У структурі Нацполіції вже рік працює управління забезпечення прав людини. Підсумки річної роботи його працівники підбили разом із представниками ЗМІ. Основні завдання управління — забезпечувати контроль  правоохоронних органів за дотриманням прав і свобод людини під час арештів, допитів та слідства чи перебування у місцях позбавлення волі .

Працівники управління підпорядковуються безпосередньо голові Нацполіції.  Подібні структури існують у кожній області. В управлінні забезпечення прав людини в Чернігівській області за рік роботи, кажуть працівники структури, звернень було не багато, точну кількість не говорять. Пояснюють це тим, що про їх відомство ще поки відомо небагато. Проте в інших областях вже було зафіксовано випадки, коли працівники поліції  неправильно провели процедуру затримання, або ж порушувались права осіб, які вже знаходились під вартою.

Управління також ініціює перевірки правоохоронних органів на які надійшли скарги від громадян. Проте на даний час на Чернігівщині таких перевірок не було.