Get Adobe Flash player

Рік роботи управління забезпечення прав людини Нацполіції (відео)

 

У структурі Нацполіції вже рік працює управління забезпечення прав людини. Підсумки річної роботи його працівники підбили разом із представниками ЗМІ. Основні завдання управління — забезпечувати контроль  правоохоронних органів за дотриманням прав і свобод людини під час арештів, допитів та слідства чи перебування у місцях позбавлення волі .

Працівники управління підпорядковуються безпосередньо голові Нацполіції.  Подібні структури існують у кожній області. В управлінні забезпечення прав людини в Чернігівській області за рік роботи, кажуть працівники структури, звернень було не багато, точну кількість не говорять. Пояснюють це тим, що про їх відомство ще поки відомо небагато. Проте в інших областях вже було зафіксовано випадки, коли працівники поліції  неправильно провели процедуру затримання, або ж порушувались права осіб, які вже знаходились під вартою.

Управління також ініціює перевірки правоохоронних органів на які надійшли скарги від громадян. Проте на даний час на Чернігівщині таких перевірок не було.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют