Get Adobe Flash player

Фестиваль латвійської культури стартував у Чернігові (відео)

 

Яна Райніса називають латвійським Тарасом Шевченком. Саме йому присвячений фестиваль латвійської культури, який проходитиме у Чернігові 26-27-го вересня уже вдруге. Відкриття фестивалю відбулось 11-го – традиційно, в день народження Яна Райніса, класика латвійської літератури.

В Україні – Тарас Шевченко, в Англії – Джордж Байрон, в Латвії – Ян Райніс. Одному із найвидатніших класиків латвійської літератури присвячено триденний фестиваль, який стартував у Чернігові. У день відкриття фестивалю в мистецькій вітальні обласної бібліотеки імені Короленка відбулись літературно-музичні читання. Протягом трьох днів чернігівці пізнаватимуть прибалтійську культуру.  Організатори запевняють, програма буде грандіозна.

Долучились до фестивалю і студенти Чернігівського національного педагогічного університету. Вони виконають романси латвійською мовою. Під час фестивалю поєднаються не тільки мови й культури, а й види мистецтва. Заплановано відкриття виставки картин під назвою «Латвія і Україна очима дітей». Власне, організатори ставлять акцент саме на дитячо-молодіжну публіку.

Організатори фестивалю мають на меті встановити якнайтісніші контакти між Черніговом і його латвійським побратимом, містом Огре.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют