Get Adobe Flash player

Качанівка залишається улюбленим місцем письменників та митців (відео)

 

В ці вихідні у Національному історико-культурному заповіднику було людно. Більше двох тисяч гостей зібрало одинадцяте літературно-мистецьке свято «Качанівські музи».  На сцені перед глядачами виступали як професійні колективи з Києва, Чернігова, Ніжина так і народно-аматорські колективи громад Ічнянського району.  Традиційно на території заповідника були розгорнуті численні виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва Чернігівщини.

Ічнянський край здавна був місцем зустрічі багатьох відомих українських громадських і культурних діячів. Атмосфера «Качанівки» в різні часи приваблювала Тараса Шевчанка, Пантелеймона Куліша, Марка Вовчка, Михайла Врубєля, Іллю Рєпіна, Миколу Ге, Михайла Глінку, Дмитра Яворницького та Миколу Костомарова. Помилуватися дивовижними краєвидами і сьогодні їдуть численні відвідувачі. «Качанівські музи» стали місцем зустрічі багатьох мистецьких діячів. На сьогодні палацово-парковий комплекс є справжньою окрасою не тільки Качанівки, а й всієї України. Заповіднику постійно допомагають меценати. Один з останніх дарунків – вінтажні люстри, зроблені під старовину.

А те, що в цьому місці так і хочеться творити підтвердили учні шкіл Ічнянського району та самої Парафіївської громади. В рамках свята відбувся літературний конкурс переможницею якого стала учениця 11-го класу Іваницької школи Марина Носко. За добу до свята дівчина написала вірш з яким перемогла — «Качанівська муза».

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют