Get Adobe Flash player

«Тихе полювання» закінчилося вбивством (відео)

 

Пенсіонер разом з товаришем поїхав на власному автомобілі у сновський ліс по гриби та пропав без сліду. За словами товариша, вони розійшлися в різні боки у пошуках грибів, але домовилися зустрітися у визначений час. Але за кілька годин на місці автівки не було, а телефон зниклого знаходився поза зоною досяжності. Подія сталася 7-го вересня. З того часу поліція шукала грибника.

Сергій Бриль, начальник сектору комунікацій ГУНПУ в області: «Було знайдено автомобіль зниклої людини. І в подальшому, відпрацьовуючи територію поблизу зі зниклим автомобілем, правоохоронці вийшли на  хутір де проживав чоловік, він відрізнявся тим, що постійно конфліктував з людьми, які збирають гриби та іншими людьми, які, як він казав, ходять його територією».

Під час спілкування з правоохоронцями чоловік постійно змінював свідчення. Тому було прийнято рішення перевірити підозрюваного на поліграфі.

Сергій Бриль: «В подальшому тіло загиблого, завдяки поліграфу, правоохоронці знайшли за 500-700 метрів від садиби підозрюваного, експерти встановлять, що людина загинула від удушення. Відкрито Кримінальне провадження за ознаками статті 115 частина 1 Кримінального кодексу України (вбивство). В рамках цієї статті проводиться подальше розслідування. Людина підозрювана затримана правоохоронцями, знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання».

Дану справу правоохоронцям вдалося розкрити по гарячих слідах завдяки поліграфу. У разі доведення вини підозрюваний може опинитися за гратами на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Передачі


ПогодаКурси валют