Get Adobe Flash player

День фізичної культури і спорту (відео)

 

Найкращих спортсменів та тренерів  з нагоди професійного свята привітали на урочистій зустрічі керівництва облдержадміністрації з фізкультурно-спортивним активом області. Офіційна частина в п’ятницю продовжиться суботнім Всеукраїнським олімпійським уроком. В Чернігівському центральному парку культури та відпочинку можна буде не лише подивитися на урочистий парад та показові виступи чемпіонів, а й взяти участь у майстер-класах провідних спортсменів.

10%  коштів Фонду регіонального розвитку спрямовуються на спортивну інфраструктуру: перші 7 мільйонів гривень направлені на реконструкцію стадіону «Юність» і  наступного року цей  спортивний об’єкт планують повністю відновити. Про це заявив  голова облдержадміністрації на урочистій зустрічі з фізкультурно-спортивним активом області з нагоди їх професійного свята. Черніговом зміни не обмежились і торкнулися, зокрема,  Сновська та Новгород-Сіверська.

Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «На сьогоднішній день стрімкий розвиток комп’ютерної техніки призвів до того, що дуже багато молоді знаходяться вдома за комп’ютером і їх не просто не можна з закритого приміщення вивести на фізкультуру. А це в майбутньому здоров’я нашої нації. Тому та робота, яку ви всі робите, є дуже важливою і закладає підвалини нашої держави».

В цьому році на міжнародних змаганнях спортсмени Чернігівщини вибороли  73 медалі в 16 видах спорту, 23 з них  золоті.

Ігор Чередінов, старший тренер збірної команди України з кульової стрільби: «Лена Костевич была вторая на Чемпионате Европы, вторая на этапе Кубка мира, так что успели отличиться на международной арене. 11.00 Завтра у нас День физкультуры и спорта отмечаться в горсаду.  Мы собираемся там небольшой тирочек открыть, какой-то мастер-класс показать, так что есть мастера спорта, от которых мы ждем высоких результатов в будущем».

Прикладом для наслідування може служити і жіноча футбольна команда «Легенда», якій виповнюється 30 років. Нещодавно змінився регламент  проведення чемпіонатів України серед команд вищої ліги і змагання навесні стали для «Легенди» успішними.

Володимир Магеррамов, директор школи вищої спортивної майстерності силових видів спорту, президент ФК «Легенда»: «Мы сыграли удачно, мы заняли третье место, снова мы в призовой тройке, хотелось бы сыграть лучше, так что планы есть».

Окрім планів, в кращу сторону змінилася і мотивація.  Зокрема, в цьому році збільшились норми харчування для спортсменів, тренерів та суддів.  На всеукраїнському рівні до 150 гривень, на обласному та місцевому — до 120 і 100 гривень.

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Ця сума збільшена більше, ніж в 2 рази, я сподіваюсь, що це буде великим поштовхом і стимулом для спортсменів і тренерів. У нас сьогодні створені комунальні заклади – дитячо-юнацькі спортивні школи. Ми сьогодні активно працюємо в умовах децентралізації – що буде відбуватися в об’єднаних територіальних громадах з фізкультурою і спортом.Чернігівщина традиційно славиться спортивними досягненнями, і сьогодні надзвичайно приємно вітати людей фізичної культури і спорту з професійним святом. Це спортсмени, тренери, ветерани, керівники шкіл, це вся спортивна громадськість, яка можливо є  просто глядачами. Тому всім олімпійського здоров’я і олімпійських звершень кожному у своїй сфері».

Кращих спортсменів, тренерів та ветеранів нагородили почесними грамотами

Передачі


ПогодаКурси валют