Get Adobe Flash player

Чернігівець залякував сусідів гранатометом (відео)

 

У Чернігові чоловік погрожував сусідам гранатометом. Випадок стався біля одного із багатоквартирних будинків по вулиці Козацькій. Чоловік розгулював біля будинку із річчю схожою на гранатомет і погрожував розправою над сусідами. На місце події одразу ж прибули правоохоронці. Окрім цього у нього ще було виявлено гранату. На щастя зброя виявилася не справжньою.

О 9 ранку до правоохоронців надійшла інформація про те, що на одній із вулиць Чернігова невідомий чоловік погрожував місцевим мешканцям річчю схожою на гранатомет. На місце одразу прибула поліція, яка затримала чоловіка.

Виявилося, що це був лише тубус від зброї. Проте окрім цього у чоловіка знайшли ще і не бойову гранату. На місце події приїхали слідчі та прокурор для обшуку квартири затриманого на наявність у ній нелегальної зброї. Проте мати чоловіка зсередини зачинила двері та не пускала правоохоронців.

Отримавши дозвіл на обшук, поліціанти почали вибивати двері.  У квартирі небезпечних знахідок не виявили. Правоохоронці кажуть, наразі перевіряється інформація про затриманого: хто він, чи були у нього вже проблеми із законом, та де взяв речі, якими погрожував сусідам.

Такі випадки непоодинокі. Проте правоохоронці говорять, що ситуацій, коли до рук людей потрапляє справжня зброя набагато більше. Наразі по всій території України проводяться заходи по вилученню нелегальної зброї та вибухівки. Вже зараз на Чернігівщині вилучено 26 бойових гранат, майже 6 кілограм вибухівки, а також автомати, карабіни та близько 4 тисяч набоїв різних калібрів.

Поліція Чернігівщини звертається до громадян і попереджає, що незаконне зберігання зброї та вибухівки тягне за собою кримінальну відповідальність. Передбачене покарання строком на шість років позбавлення волі.

 

Передачі


ПогодаКурси валют