Get Adobe Flash player

На Чернігівщині відбулась XV міжнародна спартакіада працівників лісового господарства (відео)

 

Гомельські лісівники краще за чернігівських метають сокиру та грають у теніс, наші ж сильніші у футболі та шашках – такий результат п’ятнадцятої міжнародної спартакіади працівників лісового господарства «Слов’янське братерство». Гомельщина і Чернігівщина приймають змагання по черзі, цього року вони проходили у нашій області. Мета зустрічі – не спортивні рекорди, а неформальне спілкування колег та зміцнення професійних зв’язків.

 

Гостра пилка та сильні легені – ось і все, що потрібно для перемоги у конкурсі з розпилювання колоди. Так кажуть учасники міжнародної спартакіади лісівників «Слов’янське братерство» Леонід Афанасенко та Сергій Бичковський. Вони представляють Гомельську область, участь у змаганнях беруть вже п’ятнадцять років поспіль – саме стільки спартакіада й проводиться. Програли за цей час лише один раз.

 

Леонід Афанасенко, лісник Буда-Кошелівського дослідного лісгоспу (Республіка Білорусь): «Мы у нас по Гомельской области всё время побеждаем, 21 лесхоз в области, мы пилу всё время вытягиваем, поэтому нас в сборную – и на Украину. Надо уже искать замену, на тренерскую работу переходить».

 

Спартакіада лісівників «Слов’янське братерство» проводиться щороку – на Гомельщині та Чернігівщині по черзі. Цього разу білоруси – гості. Представники лісового господарства двох областей обмінюються професійним досвідом, а такі ось заходи – це і свято, і спортивний азарт, і зміцнення міжнародної дружби.

 

Олександр Василенко – голова Гомельської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства (Республіка Білорусь): «То, что сейчас проводим эти спортивные соревнования, это плюс для общего кругозора наших работников, неформального общения. Мы здесь не ставим задачу поставить какие-то рекорды, это должна быть дружеская встреча, основанная на общении, более тесном общении людей».

 

Олександр Демченко, начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства: «Спілкування між людьми, між працівниками, це як приклад для інших галузей. Що в нас є дружні стосунки, обмін досвідом, протягом багатьох років ми підтримуємо такі дружні, професійні, людські стосунки».

 

Змагання відбувалися на лижній базі в Чернігові. Переможців визначали як у командному, так і в індивідуальному заліку.

 

Ігор Лифар, головний суддя змагань: «В программу входят следующие виды: мини-футбол, гиревой спорт, шашки, настольный теннис, пулевая стрельба, метание топора и распиловка бревна. Команды привезли хорошо подготовленных, лучших спортсменов».

Юлія Коптель займається стрільбою з пневматичної гвинтівки. Цьогорічна спартакіада для неї четверта. Каже, конкуренція в такому виді змагань завжди серйозна, слабких суперників тут не буває.

 

Юлія Коптель, начальник відділу ДП «Чернігівське лісове господарство»: «Коли ми їздили в Білорусію, там були дуже сильні учасники, і показники у них були вищі. Коли в Добрянці були змагання, я там зайняла перше місце. Мені це цікаво, я займаюся для себе, тренуюсь для себе».

 

Футбол, волейбол та шашки – у цих видах змагань чернігівські учасники піднімалися на п’єдестал пошани як переможці. У всіх інших – білоруси, тому головний кубок цього року їхній.

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют