Get Adobe Flash player

В Чернігові почали безкоштовно встановлювати лічильники гарячої та холодної води (відео)

 

Право на безкоштовні прилади обліку води мають сім’ї, які отримують субсидії, і вважаються малозабезпеченими. Фахівці КП «Чернігівводоканалу» планують встановити близько тисячі лічильників до середини жовтня, і ще чотири тисячі до кінця року. Така робота проводиться в рамках програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання і  діятиме до 2020 року. На неї виділено 20 мільйонів, вона значно економить бюджетні кошти. Чернігів – перше місто України де почали втілювати програму.  Якщо ж у мешканців квартир таких приладів не буде, то вони платитимуть за будинковим лічильником. Тобто всі витрати розділять порівну, не враховуючи,  скільки людей мешкає в квартирі.

 

Одразу 16 заяв на встановлення лічильників надійшло від мешканців багатоквартирного будинку за адресою Доценка, 26 . Ці громадяни отримали погодження з  боку відділу субсидій і дочекалися хвилюючої миті.

 

За законом про комерційний облік комунальних послуг підприємства водо- та теплопостачання зобов’язані встановити будинкові лічильники. Їх називають комерційними, за ними проводитимуться розрахунки. Аби не платити за всіх, — є сенс встановлювати індивідуальні пристрої обліку.

 

Лічильники виготовлені у Луцьку. Їх вартість, враховуючи доставку — 204  гривні. Фахівці стверджують, що ці прилади захищені від електромагнітного впливу. А пломба, яка нанесена на саму кришку, не дозволить втрутитися в роботу пристрою.

 

В Чернігові 123 тисячі абонентів, які користуються послугами КП «Чернігівводоканалу». На сьогодні встановлено 85 тисяч квартирних лічильників. Не важко порахувати скільки чернігівців потребують встановлення приладів розрахунку використаної води.

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют