Get Adobe Flash player

Національна платформа бізнес взаємодії (відео)

 

 

Чернігів долучився до розбудови Національної платформи для малого бізнесу.  «Клуб Ділових Людей» за підтримки міжнародних організацій розпочав проект бізнес взаємодії і презентував дві платформи розвитку ділових контактів, освіти та обміну досвідом. Як бути одночасно «онлайн» та «офлайн» — відтепер знають і наші кореспонденти.

Національний проект бізнес взаємодії, презентований в обласному центрі,  включає в себе дві платформи: «онлайн» та «офлайн». Перша передбачає ділові контакти, бізнес-можливості, навчальні матеріали та проекти із розвитку малого бізнесу в Україні. Друга запроваджується в 24-х регіонах для проведення навчальних та ділових заходів, бізнес-освіти, обміну досвідом, співпраці з владою та міжнародними організаціями.

Микола Савуляк,  голова Клубу ділових людей: «Наше основне завдання навіть не те, що розглядати перспективу, а сприяти  розвитку малого бізнесу в регіоні. Якщо його мало – треба створити більше. Якщо він є – то об’єднувати комунікацією з іншими регіонами, шукати точки співпраці. Тому що нашим підприємцям зі Льва цікаві підприємці з Чернігова, а тим –   з Одеси, а міжрегіональних зв’язків не так вже й багато».

Керівники та власники малого бізнесу у 24-ох областях України протягом вересня-жовтня ознайомляться з можливостями платформи та обміняються досвідом. Чернігів став одним із перших майданчиків співпраці.

Віктор Фурсов,  спеціаліст проекту Міжнародної організації з міграції: «В Чернігові ми вже маємо бенефіціарами 60 осіб. Це люди, які вже отримали або в процесі отримання грантової допомоги для ведення самозайнятості або розвитку свого мікропідприємництва».

Тренди, тенденції, інновації, методики… Гранти, кредити, програми обміну… Організатори планують провести сотні консультацій, аби налагодити міжрегіональні контакти між підприємцями малого бізнесу усіх регіонів України, включаючи Краматорськ та Сєвєродонецьк.

Анжела Мойсеєнко, голова правління БО «Чернігівська МЕРЕЖА»: «Насамперед ми опікуємось своїми клієнтами і насамперед можливості започаткування власного бізнесу. Економічна самостійність це для кожної людини велика перевага і саме для цього я тут».

Олена Пекуровська, директор ПАТ «Чернігівпобутрадіотехніка»: «Розкриває величезні можливості, щоб ми могли знайомитися між собою, дивитися на досвід інших підприємців, набути  нові знання і дивитися на нові тенденції, ті, що розвиваються в світі».

Однією презентацію Клуб ділових людей не обмежиться. Планується організація регулярних офлайн навчальних заходів для малого бізнесу двічі на місяць та інші сервіси та проекти.

 

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют