Get Adobe Flash player

Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» цього року розширює горизонти (відео)

 

Проект інтеграції слова у сучасному арт-просторі пройде у Чернігові, Ніжині, Корюківці, Куликівці, Варві, а також ще один день фестивалю буде присвячений Седніву. Збільшилась і кількість учасників фестивалю. Проектом зацікавились закордонні письменники. Які ще новинки були запроваджені цього року, розкажуть наші журналісти.

Більше локацій та ще більше учасників. Цього року організатори міжнародного фестивалю інтеграції слова в сучаний арт-простір «Lуtavrу» вирішили розширити свій проект. Таким чином фестиваль буде проходити трохи раніше. Він стартує 17 вересня  у Чернігові, далі плануються такі локації: Ніжин, Корюківка, Куликівка, Варва та Седнів.

За словами організатора фестивалю Тетяни Винник, розширюється не лише географія фестивалю. До участі запросили багато нових письменників, зокрема, закордонних. Загалом,  60 відомих сучасних авторів.

Тетяна каже, фестиваль це ще і певна співпраця між регіонами, налагодження дружніх стосунків. Адже на фестивалі люди мають можливість познайомитись з письменниками та їх творчістю, а митці у свою чергу можуть знайти для себе  колег по слову.

«Lуtavrу» — єдиний фестиваль у Чернігівській області, якій ознайомлює громаду і молодь із творчістю сучасних українських та зарубіжних письменників. Захід вперше був проведений минулого року. Після чого було видано альманах «Литаври» українською мовою від всіх учасників фестивалю, який буде передано до бібліотек Чернігова та Ніжина. Організатори запланували на другий фестиваль провести більше 80 зустрічей у школах, вишах. Торік було 50. Після чого планується презентація українського слова та української книги в цілому за кордоном.

 

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют