Get Adobe Flash player

У Чернігові відкрили перший обласний чорнобильський культурно-інформаційний центр (відео)

 

У Чернігові відкрили перший обласний чорнобильський культурно-інформаційний центр. Він діятиме в палаці дітей та юнацтва. Наразі тут буде проводитись інформаційна робота серед постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС, а також уроки патріотичного виховання молоді. У центрі вже діє експозиція, присвячена 31-річниці чорнобильської катастрофи. Планується створити і музей чорнобильської слави.

 

У палаці дітей та юнацтва урочисто відкрили перший обласний Чорнобильський культурно-інформаційний центр. Відкриття планували ще з весни. За літо у приміщенні зробили ремонт та експозицію із фотографій та особистих речей ліквідаторів. Ініціаторами створення центру виступили облдержадміністрація та обласна організація «Союз Чорнобиль України».

Анатолій Лігун, голова обласної організації ВГО «Союз Чорнобиль України»: Рішення про створення центру було прийнято на засіданні ради нашої організації. Перша презентація була у кінотеатрі Щорса».

Наталія Романова, заступник голови облдержадміністрації: «Зібрано дуже багато матеріалу їх треба не просто тримати на полиці. За ними треба вчити молоде покоління патріотів».

 

За словами директора департаменту соціального захисту населення Олега Русіна, на сьогодні в області проживає 74 тисячі постраждалих в наслідок аварії на ЧАЕС. Серед них, не лише дорослі, а й діти. Також керівник департаменту зазначив, що в цьому році більше 50 мільйонів було виділено на потреби тих людей, що постраждали в наслідок тієї катастрофи. Центр має на меті не лише підтримати чорнобильців, а й спрямований на патріотичне виховання сучасної молоді.

 

Директором цього центру став один із ліквідаторів Володимир Олексієнко. Матеріали, речі та фото, каже він, збирали разом всією чорнобильською організацією. Центр вже готовий до роботи. Для дітей тут розробили учбові плани, а також підготували низку інформаційних матеріалів.

Володимир Олексієнко, директор Чорнобильського культурно-інформаційного центру Чернігівської області: «У нас буде працювати школа «Юний еколог», радіо-екологічний клуб «Сталкер». Поглиблення вивчення екологічних питань в плані радіо-екології».

 

Також Володимир Олексієнко каже, що у планах створити у центрі ще і музей чорнобильської слави. Поки що експонатів не багато. Проте робота із створення повної експозиції триває.

Передачі


ПогодаКурси валют