Get Adobe Flash player

Навчитися рятувати життя може кожен бажаючий (відео)

 

Порятунок життя – не лише обов’язок медиків, а і кожної свідомої людини. Найпростіші медичні заходи до приїзду швидкої можуть врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень. Як все зробити правильно, швидко та не нашкодити людині, цьому постійно навчають в обласній організації Товариства Червоного Хреста України.

 

Друга субота вересня — Всесвітній день надання першої медичної допомоги. Ініціатори його проведення — члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

 

Знання про те, як рятувати людські життя, доступні кожному. Головне не лінуватися їх отримати. Товариство Червоного Хреста України їх надає безкоштовно.  Навчитися рятувати життя може кожен бажаючий. В обласній організації тренінги проходять  як тільки назбирається група слухачів. По закінченню дводенного 12-годинного курсу видається сертифікат.

 

Програма курсу доволі широка. Розглядаються ситуації, які можуть трапитись із будь-ким у побуті. Наприклад, як надати допомогу людині, що вдавилася, як діяти у разі травмування.

 

Головне у наданні першої медичної допомоги – це не розгубитися та не зволікати з часом – правило «золотої» години. У тяжких випадках рахунок іде на хвилини, а то і на секунди. Надважливо робити все не просто швидко, а правильно.

 

Перша медична допомога може знадобитися не лише сторонній незнайомій людині, а і одного дня вашим близьким, або навіть вам. Тож знати як допомогти до прибуття швидкої життєво важливо.

Передачі


ПогодаКурси валют