Get Adobe Flash player

Перший бізнес-фест у Чернігові. Підсумки (відео)

 

У Чернігові у вихідні відбувся перший бізнес-фест. Тепер організатори підбивають підсумки його проведення. Ініціатива чернігівських підприємців відзначити своє професійне свято у форматі фестивалю виявилась вдалою, фестиваль  перевершив усі сподівання.

 

Бізнесмени Чернігова у цьому році ініціювали проведення бізнес-фесту. Їхню пропозицію підтримала і влада. Завдяки скоординованим діям усіх департаментів свято стало реальністю.

 

Такі заходи — чудовий спосіб заявити про свою діяльність для середнього та малого бізнесу. Участь у святкуванні взяли біля сотні представників підприємств з Чернігова та області. Головною родзинкою бізнес-фесту був марш-парад центром міста.

 

Вже на основній локації у міському парку культури та відпочинку найкращі підприємці були відзначені почесними грамотами. Тут вони змогли представити продукти своєї діяльності на  ярмарку. Взагалі до святкування приєднались більше двох тисяч людей.

 

Тож наступного року ініціатори бізнес-фесту обіцяють зробити його відкритим для підприємств з інших областей, та відсвяткувати День підприємця ще з більшим розмахом. Початок доброї традиції бізнес-фесту вже покладено.

Передачі


ПогодаКурси валют