Get Adobe Flash player

У Чернігові живодер на смерть замучив кошеня (відео)

 

У Чернігові в чергове стався випадок лютої жорстокості по відношенню до тварини – живодер на смерть замучив кошеня. Кішка померла дорогою до лікарні. Ренген, проведений у ветклініці, показав кулю, що застрягла в печінці. Поліція вже відкрила кримінальне провадження.

 

А що ви знаєте про жорстокість? Особливо по відношенню до братів наших менших, які  не можуть себе захистити, тим паче коли людина свідомо з них знущається. Віра Хильченко, жителька мікрорайону Нова Подусівка, що у Чернігові, бачила цей жах на власні очі.

Віра Хильченко: «Чую крик кошеняти, жахливий крик. Я тут же вискочила. Тут виходить мій сусід, кошеня це держить і ламає ось так, просто трощить».

 

Замучене кошеня, кинуте на землю, небайдужі сусідки живодера відразу повезли до ветклініки, але дорогою тварина померла. Як показав розтин, побиття – це далеко не все, що пережило нещасне кошеня.

Алла Курносова: «В першу чергу їй зробили ренген і сказали: в печінці – куля. Побиті всі легені, шлунок. Переломані кісточки – 4-5 переломів.»

Сергій Бриль, начальник сектору комунікацій ГУНП України в області: «Під час розтину тіла тварини вилучено сторонній предмет, схожий на кулю від пневматичної зброї.»

 

На ренгенівському знімку чітко видно «сторонній предмет». Як сказано в медичному висновку, в кишківнику – кілька отворів від кулі, ушкоджена шкіра й м’язи, травми хребта. Паталогоанатомічний діагноз зазначає – стан агонії. Поліцію зооволонтери викликали прямо до ветеринарної клініки. На даний час за даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Сергій Бриль, начальник сектору комунікацій ГУНП України в області: «Відкрите кримінальне провадження, що рідкість для Чернігівщини – провадження за такою статтею – стаття 299 частина 14 Кримінального кодексу України. Ця стаття стала суворішою. Уже передбачено не тільки великі штрафи, а і арешт – до 6 місяців позбавлення волі і обмеження волі на строк до трьох років».

 

Поліцейські кажуть, до них не часто звертаються у випадку знущань над тваринами. В цьому році це перший випадок. Не виключено, що він перший і за останні декілька років. Як просуватиметься справа – за цим обов’язково будуть стежити не лише зооволонтери, а й журналісти.


Курси валют