Get Adobe Flash player

Герої не вмирають. Андрій Богуш (відео)

Сьогодні у Чернігові відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції, солдату батальйону «Айдар» Андрію Богушу. Пам’ятний знак встановили на фасаді загальноосвітньої школи №5, де навчався Герой. Андрій брав активну участь у Революції Гідності, добровольцем пішов служити, захищати свою землю. Урочистий мітинг зібрав його бойових побратимів, вчителів, рідних.

 

В чернігівській загальноосвітній школі №5 відбувся урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки солдату батальйону «Айдар» Андрію Богушу, випускнику цієї школи, учаснику АТО, який загинув 5 вересня 2014 року.

Людмила Богуш, мати: «Он был спокойный, он был добрый. Друзей много было. Он старался друзьям помогать. Он был… вот он когда ехал в троллейбусе, чтобы он не уступил место и не встал, никогда такого не было, я вот сколько замечала. Для меня как для матери был хороший сын. Мы воспитывали его доброй чуйной людиной. Я с ним не водилась, как мамки водились, он сам был самостоятельный. И когда Майдан случился, он ушел от меня тихонько на Майдан, и на фронт тихонько пошел, я его уговаривала, а он ни в какую. Ну что ж, я его поддерживала постоянно».

 

Три роки тому групи «Термінатор» і «Грізлі» поверталися у вантажівці в бік міста Щастя. Українські вояки потрапила в засідку вже після оголошення перемир’я.

Олександр Юрченко, директор чернігівської школи № 5: «Так сталося, що в мирний час в нашій державі найкращі сини й дочки віддають свої життя за цілісність і непорушність нашої держави. Андрій буде прикладом для вас, як виконувати свій громадянський обов’язок».

 

До родини, вчителів, друзів загиблого Героя зі  словами подяки за сина, чоловіка та справжнього воїна звернулися бойові побратими Андрія.

Михайло Дриган, побратим: «Андрій був як завжди – людина принципова, переконана в свої правоті, він знав що він робить, для чого він робить, у нього було тверде переконання, що він поступає правильно».

Позивний «Монах», побратим: «Таке враження, що йде боротьба між ідеальним добром і ідеальним злом. З одної сторони, ідеально сміливі, добрі, щедрі, просто красиві люди, як Андрій був».

 

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни Андрій Богуш нагороджений орденом «За мужність» та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно). Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та квітами до меморіальної дошки, відкритої на будівлі навчального закладу.

 

Передачі


ПогодаКурси валют