Get Adobe Flash player

Дніпровська школа у Чернігівському районі  з новим автобусом (відео)

 

Подарунок не просто потрібний, а дуже потрібний, адже до місцевого навчального закладу їздять діти з дванадцяти сіл. Автобус коштує мільйон триста п’ятдесят тисяч гривень, кошти на нього виділила районна адміністрація, частину додала Боровиківська сільська рада – учні з населених пунктів цієї громади також відвідують Дніпровську школу.

 

Цього року у Дніпровському Чернігівського району День знань – подвійне свято. Новий навчальний рік учні місцевої школи розпочинають із новим автобусом «Мрія».

Василь Кудря, директор Дніпровської ЗОШ (Чернігівський район): «Ми можемо сказати, що мрія збулася – у прямому і переносному значенні. Новий автобус забезпечуватиме підвозом дітей із 12 населених пунктів».

 

У школі навчаються 64 учні, які проживають на території двох сільрад – Дніпровської і Боровиківської, автобусом дістаються до навчального закладу понад тридцять дітей. Найбільша відстань до села, звідки їздять школярі, — 16 кілометрів. Тому автобус робить два кола. Старий транспортний засіб відслужив своє, часто виходив з ладу, тож дуже потрібні були гроші на новий. Коштує він мільйон триста п’ятдесят тисяч, райдержадміністрація змогла виділити мільйон.

Василь Кудря, директор Дніпровської ЗОШ (Чернігівський район): «Оскільки діти з Боровиківської сільської ради найдальше знаходяться від школи, то голова Юрій Дубина додав коштів. Спільними зусиллями адміністрації і сільської ради ми маємо нарешті цей автобус».

Олег Савченко, учень 11-го класу: «Автобус дуже нормальний, не то, що був старий. Цей швидко їде, дуже зручний. Тут є і підігрів, він на ямках краще амортизує».

 

Шкільним автобусом їздять і вихованці садочка. Всього у ньому вісім дітей, і саме це дає можливість директору школи казати, що у наступні три роки кількість учнів збільшиться. А цього року першачків всього двоє, одинадцятикласників четверо, хоча минулий випуск складався з дев’яти учнів. Та дніпровці сподіваються, що школа далі розвиватиметься. До речі, автобус – не єдиний подарунок до Першого вересня, навчальний заклад отримав ще й новенький ноутбук.

Передачі


ПогодаКурси валют