Get Adobe Flash player

Підсумки ЗНО: Чернігівщина – в середині (відео)

Київський регіональний центр якості освіти підбив підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Чернігівщина за результатами тестів по Україні залишається на середньому рівні. Найпопулярнішими предметами, які обирають випускники, залишаються українська мова, історія України, іноземна мова та математика. Все рідше випускники обирають для складання хімію чи фізику. «Двухсотбальників» у цьому році менше, ніж минулоріч. Що вплинуло на результати тестів випускників, розкажуть наші журналісти.

 

Зовнішнє незалежне оцінювання цього року складало значно менше випускників, ніж минулоріч. На Чернігівщині було зареєстровано більше 6 тисяч учасників, а минулого року тести складали 7494 випускники. ЗНО 2017 року мало свої особливості. Зокрема, вперше для випускників шкіл державна підсумкова атестація була проведена у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Більшість учнів, що отримали атестати із відзнаками, не підтвердили на атестації свої медалі. Результати ЗНО, отримані випускниками, порівняно із минулим роком не покращились, каже директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва. Чернігівщина і досі за результатами тестів по Україні залишається на середньому рівні.

 

Також Світлана Сакаєва зазначила, що низькі результати ЗНО чернігівських випускників пов’язані не з погіршенням знань, а із зміною системи оцінювання тестів у цьому році. Загалом по області 200 балів за тести отримали 10 учасників. З української мови відмінного результату не мав жоден абітурієнт.

 

ЗНО замінило і державні іспити у вищих навчальних закладах. З цього року для вступу на магістратуру за спеціальностями «право» та «міжнародне право» було проведено фаховий іспит для студентів. За їх результатами проводили набір на навчання. У майбутньому планується замінити держіспити на тести у всіх вишах країни.

Передачі


ПогодаКурси валют