Get Adobe Flash player

250 підприємств області готові до співпраці з польськими компаніями (відео)

Вже сьогодні суттєва частина іноземних інвестицій в економіку області має польські корені, але потенціал для подальшої співпраці є і він має бути реалізований. Про це йшла мова під час зустрічі Великопольскої делегації  в Чернігівській торгово-промисловій палаті. Аби налагодити ділові контакти, роботу своїх підприємств презентували представники чернігівських фірм.

 

«Якщо буде потрібно – то візьмемо за руку, знайдемо ділових партнерів і почнемо співпрацювати» —  Чернігівська торгово-промислова палата налаштована на серйозну плідну роботу, аби сприяти експорту  продукції підприємців області.

 

Четверта за два роки співпраці торгово-промислових палат зустріч представників влади та бізнесу вже має свої результати – починаючи від угод та домовленостей щодо ділових візитів до створення спільних підприємств.

 

Співпраця Чернігівщини та Познані має чималу потенціальну площу. Зокрема, в області готові до діалогу 250 великих та середніх промислових підприємств. Деякі з них презентували на зустрічі з делегацією. Польську сторону зацікавило електротехнічне виробництво, машинобудування, механічна продукція та підприємства легкої промисловості.

Передачі


ПогодаКурси валют