Get Adobe Flash player

Обласна лікарня отримає гуманітарну допомогу від Польщі (відео)

Про це сьогодні заявили представники уряду та парламенту Великопольщі, які зараз перебувають на Чернігівщині. Про плани українсько-польської співпраці далі у сюжеті.
Чернігівщина продовжує співпрацю з Великопольським воєводством. За круглим столом в облдержадміністрації можновладці Чернігівщини та Великопольщі підсумувати спільно напрацьоване і окреслювали плани.

 

Зокрема, в рамках  співпраці з воєводством Великопольським улітку група дітей з Чернігівщини оздоровилася та відпочила у Рогозьному.

 

Є і певні результати співпраці у медичній галузі. Триває проект обміну медпрацівниками. Лікарі з Чернігівщини приїжджають на стажування у медзаклади Великопольсокго воєводства. Три десятки медсестер за підтримки поляків у Познані здобувають рівень бакалаврів. Згодом обласна лікарня від Великопольші отримає гуманітарну допомогу.

 

Більше половини іноземних інвестицій в економіці обласного центру (а точніше 62%) – це польські, у Чернігові є два підприємства з польським капіталом. За словами представників Великопольскої делегації, у Чернігівщини та воєводства є великий потенціал для економічної співпраці. Нива для цього чимала — Великопольське воєводство має 418 тисяч підприємств, валовий внутрішній продукт регіону — майже 40 мільярдів злотих. Торгово-промислові палати Чернігівщини та Познані вже активно співпрацюють.

 

Поглиблення чернігово-познанської економічної співпраці планується і на рівні агенцій регіонального розвитку. Зокрема українська сторона має намір переймати досвід підтримки малого бізнесу. Який, до слова, у Польщі після реформи децентралізації «розрісся» — серед чотирьохсот тисяч підприємств 98% складає малий бізнес. Планується і культурний обмін.

 

Делегація воєводства Великопольського перебуває на Чернігівщині з кінця минулого тижня. У програмі візиту – ділові поїздки на підприємства, знайомство з культурними надбаннями Чернігівщини (концерти  та екскурсії), зустрічі з представниками влади.

Передачі


ПогодаКурси валют