Get Adobe Flash player

До нового навчального року готові? (відео)

Першого вересня навчальні заклади області прогнозовано очікують більшу кількість першачків. У перший клас піде аж на тисячу учнів більше, ніж торік. Поки малеча готується до школи разом із батьками, так само до нового начального року готуються і освітяни. Чимало викликів чекає на освітню галузь у цьому році: старт реформи зі створення «нової української школи», реформування професійно-технічних навчальних закладів, а також розвиток інклюзивної освіти.

 

Новий навчальний рік, за словами освітян, має стати вирішальним, адже з першого вересня розпочинається старт реформи із створення «нової української школи». У Чернігівській області чотири шкільні заклади долучились до апробації нових стандартів якості освіти. Майже сотня викладачів початкових класів вже пройшли перепідготовку. За результатами впровадження реформи у школах буде сформовано нову навчальну програму, за якою з 2018 року будуть навчатись всі учні початкових класів.

 

Освітяни запевняють, до нового начального року готові. За кошти Фонду регіонального розвитку було закуплено ще 40 нових шкільних автобусів для сільської місцевості, а також зроблено ремонти у школах та закуплено сучасне обладнання.

 

Та не всі школи цього навчального року відкриють свої двері дітям. В області було закрито 14 малокомплектних шкіл, ще 19 було реорганізовано і у такої ж кількості понижено ступінь.

Передачі


ПогодаКурси валют