Get Adobe Flash player

Подорож Україною на велосипеді (відео)


Рівно два місяці тому чернігівський веломандрівник вирушив у подорож Україною, і ось він повернувся додому із купою вражень. Своєю мандрівкою Віталій Чернюк хотів довести усім, що не потрібно витрачати величезні кошти на закордонні тури, все, що потрібно, є і у нас. Зустрічали туриста і наші журналісти.

 

Три тисячі кілометрів, 45 населених пунктів, 60 днів і один звичайний велосипед. Таку мандрівку влаштував собі юний турист із Чернігова. Віталій Чернюк захотів довести усім, що мандрувати Україною — це круто, і не потрібно витрачати величезні кошти на путівки за кордон.

 

Мандрівка велосипедиста виявилась недешевою: хлопець зізнається, що за два місяці набігла кругленька сума – 20 тисяч гривень. Але воно того вартувало – Віталій повен вражень та цікавих розповідей.

 

Звісно, не обійшлось і без труднощів, але не серйозних – пробиті колеса та погодні умови  не завадили насолодитися подорожжю.

 

Українські дороги залишили негативний осад, але в цілому юнак задоволений своєю мандрівкою і вже планує наступні подорожі та рекомендує усім займатись активним відпочинком.

 

Передачі


ПогодаКурси валют