Get Adobe Flash player

У бібліотеці імені Короленка почали святкувати День Незалежності України (відео)


У бібліотеці імені Короленка вже почали святкувати День Незалежності України. До читального залу запросили постійних відвідувачів та підготували різноманітні експозиції — не тільки звичні книжкові а й, як не дивно, овочеві. Детальніше дивіться далі у сюжеті.

 

Традиційно до Дня Незалежності України обласна бібліотека імені Короленка готує для своїх відвідувачів щось новеньке. В цьому році святкування планувалось на відкритому повітрі, але через погодні умови все переїхало до читального залу. Звісно, не обійшлось без виставки літератури. Окремою експозицією презентували книги, присвячені видатному діячу Левку Лук’яненку, автору тексту Акта проголошення Незалежності України.

 

Також представлений і так званий «куточок правової допомоги», який організували представники управління юстиції, що проводять безкоштовні консультації в бібліотеці.

 

А родзинкою цьогорічного святкування стала екстравагантна експозиція – працівники бібліотеки підготували натюрморти з овочів та фруктів, які виростили власними руками, спираючись на посібники з садівництва, що зберігаються у бібліотеці.

Передачі


ПогодаКурси валют