Get Adobe Flash player

Крадіжки у Льгові (відео)

 

Жителі села Льгів Михайло-Коцюбинської об’єднаної громади потерпають від крадіїв. З початку місяця зловмисники обікрали вже більше п’яти господарств. Здебільшого крадуть металобрухт, металеві дроти, а також запчастини для автомобілів. Мешканці пишуть заяви до правоохоронних органів, проте нарікають, що досі десятки справ стосовно крадіжок не вирішені. Вони звернулися до нашої редакції із проханням допомогти дізнатись, чому і що гальмує слідство. Детальніше розкажуть наші журналісти.

 

Повернувшись із роботи, Володимир Брей помітив, що у        його сараї відчинені двері. Чоловік спочатку думав, що туди пішла дружина, але коли помітив, що в середині все перевернуто з ніг на голову, зрозумів – його обікрали. Із сараю поцупили металеві дроти, радіатор, а також мішки із господарським клеєм.

Володимир Брей, постраждалий: «Побачив, що і мішки повикидали всі. І все було перевернуто».

 

Каже, крадіжки у Льгові — постійне явище. Раніше від крадіїв страждали власники дачних масивів. Оскільки вони приїжджають дуже рідко. Та останнім часом, каже Володимир Брей, зловмисники не нехтують можливістю обікрасти домівки простих мешканців села. Якби не собака у дворі, говорить постраждалий, могли б залізти і у дім.

Володимир Брей, постраждалий: «Я викликав міліцію. Опергрупу. У нас ще є тут місцевий інспектор. Я хотів, щоб і він приїхав. Але ми його в очі навіть не бачимо».

 

Інша мешканка села Валентина Дрозд вночі вже боїться виходити на вулицю. Жінка каже, однієї ночі почула підозрілі звуки на вулиці. Проте у темряві не розгледіла через вікно , що відбувається біля будинку. Наступного дня, повернувшись з роботи виявила, що у неї зникли із сараю речі.

Валентина Дрозд, постраждала: «Відкрила двері сараю і побачила, що пропало два лома. Міліції тут ніколи не було, ніхто нічого не їздив. Нічого не шукав».

 

Валентина Михайлівна через пропажу речей не переймається. Тому не писала заяву у міліцію. Проте тільки на її вулиці від крадіїв постраждало 3 двори. У когось повідрізали дроти, у когось із сараю вивезли весь металобрухт.

 

Справжній джек-пот зловмисники зірвали у домівці Богдана Передерія. Чоловік поїхав  у справах до Славутича. Коли повернувся, побачив вибиті вікна і відчинені двері.

Богдан Передерій, постраждалий: «Це вікно вибите було. Сюдою вони залізли до хати».

 

У будинку чоловік намагався нічого не чіпати, допоки приїхали правоохоронці. Все, що можна було винести з будинку, зловмисники поцупили. Потім знайшли ключі від гаражу.

 

Чоловік чув про інші крадіжки у селі. І точно впевнений, це хтось із місцевих, адже крадії знали, коли і на скільки він залишить будинок. Він звернувся до правоохоронців і сподівається на те, що винних знайдуть. Ледь не кожен третій мешканець села постраждав від крадіїв. Заяви до поліції, кажуть, нічого не вирішують. Тому жителі Льгова хочуть організувати нічний та денний патруль і самостійно стежити за життям свого села.

 

У головному управлінні Нацполіції в області кажуть, що така ситуація із крадіжками мало не в кожному селі. У минулому році у Льгові було зареєстровано більше десятка крадіжок. Винні у декількох з них наразі засуджені, по інших справах і досі ведеться слідство.

Борис Коновченко, головний спеціаліст СК ГУНП в області: «Особливістю цього села є те, що там більшість дачних масивів. Тому крадіжки повторюються через певний проміжок часу. Є зараз інформація на кількох осіб, вона опрацьовується».

 

Стосовно крадіжок, що сталися у Льгові нещодавно, правоохоронці наразі проводять розслідування.

Передачі


ПогодаКурси валют