Get Adobe Flash player

240 першачків Чернігівщини цьогоріч підуть до «нової школи» (відео)

Там будуть парти-трансформери, інтерактивні дошки, заняття не лише у чотирьох стінах у класі, а й на вулиці, де учителі даватимуть їм менше абстрактної інформації, а більше необхідних у реальному житті практичних знань. Чотири школи-першопрохідці, які беруть участь у пілотному проекті по випробуванню нового стандарту початкової освіти, до нового навчального року майже готові. Перші класи учнями укомплектовані, вчителі початкової школи підготовку пройшли, на завершальній стадії і облаштування класів меблями і техзасобами.

 

З 1 вересня чотири школи області стануть учасниками експерименту по впровадженню нового Держстандарту початкової освіти «Нова українська школа». Це Чернігівська двадцять п’ята школа, Прилуцька сьома, десята Ніжинська і друга Ріпкинська. По два пілотних класи у кожній школі, по 30 учнів в кожному класі.

 

Класи першачками уже укомплектовані. Вчителі на літніх канікулах підготовку пройшли. У 25-й школі Чернігова на цей навчальний рік набрали в перші класи 162 учні. Два класи – пілотні, решта — звичайні. Підготовка до нового навчального року на завершальній стадії.

 

Особливість навчання у пілотних класах – інтеграційний і компетентнісний підхід. Ігри, навчання у русі, навчання на свіжому повітрі.

 

У першачків будуть тематичні дні та тематичні тижні, коли одна і та ж тема буде вивчатися комплексно на різних предметах, аби у першокласників формувалась цілісна картина світу.

 

Учителям-першопрохідцям органи влади обіцяють підтримку, в тому числі і матеріальне стимулювання.

 

За цим новим стандартом усі українські першокласники мають розпочати навчання з 1 вересня 2018 року. За цей навчальний рік підготовку мають пройти півтисячі вчителів, які у наступному навчальному році візьмуть перші класи.

Передачі


ПогодаКурси валют