Get Adobe Flash player

Чи виділять депутати обласної ради по 5 тисяч родинам добровольців (відео)

 

По 5 тисяч гривень за відповідною обласною програмою соціальної підтримки отримають добровольці-учасники АТО та члени їх сімей і 100 мільйонів гривень буде витрачено на дороги в області. Це в тому разі, якщо депутати на завтрашній сесії обласної ради підтримають відповідні рішення. Сьогодні питання сесії розглядалися на засіданні комісій та президії ради.

На завтрашнє засідання сесії обласної ради вноситься 64 питання. Попередньо їх розглянули на комісіях та президії. Серед основних – звіт прокурора області Володимира Комашка та бюджет.

Ще — зміни до Програми покращення матеріально-технічного забезпечення військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції.

Дискусії на президії викликали зміни до Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Громадські активісти кажуть, на засіданні робочої групи називалася цифра 5 тисяч, а в проекті, що вноситься на сесію, — лише 3.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч обіцяє – буде п’ять.

За рахунок бюджетних перевиконань депутати планують збільшити фінансування дорожньої галузі – на 100 мільйонів.

На завтрашній сесії депутати обласної ради розглянуть блок питань по охороні навколишнього природного середовища. Крім того, планують прийняти рішення про створення комунального підприємства «Надра Чернігівщини». За словами голови обласної адміністрації Валерія Куліча, стан використання надр в області реально ніхто не контролює. А громада має право розуміти, як вони використовуються.

Загалом на сесії буде розглянуто вісім питань по використанню природних ресурсів. Крім того – питання реорганізації закладів культури, освіти, медицини, а також депутатські запити і звернення.

 

 

Передачі


ПогодаКурси валют