Get Adobe Flash player

Пам’яті загиблих правоохоронців (відео)

22 серпня вшановують пам’ять загиблих правоохоронців. За роки незалежності – до 2014-го року — під час виконання службових обов’язків загинуло 54  співробітники органів внутрішніх справ. Їх імена викарбовані на стелі пам’яті у головному управлінні Національної поліції в області. До цих імен за останні три роки додали ще тринадцять. Це загиблі у зоні АТО правоохоронці.

 

Напередодні Дня вшанування пам’яті загиблих правоохоронців у головному управлінні Національної поліції в області проводять зустрічі із рідними героїв. За двадцять шість років незалежності України під час служби загинуло 67 правоохоронців. Олександр Потапенко, заступник начальника ГУНП:-«Одного дня не вистачить, аби замінити вам ваших синів, батьків. Але ми продовжуватимемо цю традицію. Будемо зустрічатись. Будемо разом вирішувати проблеми. Щоб хоч якось спробувати щось змінити».

 

У приміщенні головного управління Нацполіції колись відкрили дошку із іменами всіх загиблих співробітники органів внутрішніх справ. Та, нажаль, кажуть поліціанти, до тих імен продовжують додаватись нові. Три роки війни забрали життя 13-ти правоохоронців.

 

Рідні і друзі поклали квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям. Про них завжди пам’ятатимуть, адже ці люди віддали життя, захищаючи інших. А на зміну вже підростає молоде покоління.

Передачі


ПогодаКурси валют