Get Adobe Flash player

Чим відрізняється школа від дитсадка? (відео)

 

Напередодні першого походу до школи майбутнім першокласникам пояснили у Деснянській райраді Чернігова: у школі платять. За хороші оцінки. Запам’ятайте ці обличчя: натхненні прикладом старших відмінників, первачки на камеру пообіцяли навчатись гарно.

 

Сестрички Аліна і Діана Деркач — відмінниці. Гарно навчатись  — це у них генетичне, і їх мама Віталія колись гарно навчалась. А ще генетичне у них — це відповідальність від тата Сергія Деркача, заступника комбата 1-ї окремої танкової бригади, який загинув на Сході ще на початку війни у 2014-му.

 

Шестикласниці Аліні і третьокласниці Діані у Деснянській райраді Чернігова за хороше навчання вручають стипендії.

Віталія Деркач: «Діти повинні змалечку думати про майбутнє. Вони вчаться гарно, але стимул не буде зайвим».

Володимир Грецький, голова Деснянської районної у м. Чернігів ради: «Це традиційна програма. Це діти з багатодітних родин, діти під опікою і діти загиблих в АТО, таких у нас 226 з цих категорій в Деснянському районі. Отримують подарунки на перше вересня — рюкзаки, 14 штук. Грошова винагорода двічі на рік — 900 грн. за 10-12 балів і 700 грн. за 8-12 балів, таких у нас 46 дітей з цих категорій».

 

Першокласникам пояснюють: от чим школа відрізняється від дитсадка. Тут платять, якщо гарно навчаєшся. Для цього їм у рюкзаки поклали повний комплект канцелярії.

Ігор: «Расцветная бумага есть и даже чистая».

Алла Горбаченко: «Дуже допомогли. Всього ми не збори десь 5 тисяч витратили».

 

Дітям, які не хочуть іти до школи, жартома пропонують не забирати рюкзак. На щастя, таких не знаходиться і вони на камеру наперебій обіцяють гарно навчатися: і Полінка, якою опікується бабуся, і Богдан, якого разом з іще одним братиком і сестричкою виховує дідусь сам.

Передачі


ПогодаКурси валют