Get Adobe Flash player

Утворено єдиний Фонд соціального страхування України (відео)

 

Відтепер виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності й пологах, страхові виплати потерпілим від нещасних випадків на виробництві проводить єдиний Фонд соціального страхування України.  Щойно завершився процес об’єднання двох колишніх фондів в один. В області після реорганізації страхувальників та застрахованих осіб обслуговує вісім міжрайонних відділень Фонду.

 

Утворено єдиний Фонд соціального страхування України, який об’єднав два колишніх фонди: страхування від нещасних випадків на виробництві та страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

Фонд об’єднав  функції й завдання двох колишніх структур і надає всі види допомоги й страхові виплати, передбачені Законом «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

Загалом же видів виплат, які здійснює Фонд, більше 30-ти.

 

Серед основних цілей реорганізації називають спрощення процедур для страхувальників-роботодавців, спрощення контролю для ревізорів та економію майна.

 

Відтепер в області працює вісім міжрайонних відділень фонду. Але в тих районних центрах, де немає відділення, працюють представництва, тому страхувальники і застраховані громадяни отримують послуги на місці.

 

Як і раніше, на фонд покладено контроль за виконанням роботодавцями законодавства в сфері страхування.

 

Колектив працівників фонду на даний момент збережений – це близько 200 співробітників. Чи буде в подальшому проводитися оптимізація штату – визначатимуться за показниками ефективності роботи.
 

Передачі


ПогодаКурси валют